You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...

Стрічка транспортерна Стрічка конвеєрна

Виробництво гумових стрічок і ременів

Поставки
продукції

Для наших клієнтів прямі поставки продукції це не тільки гарантія конкурентної ціни, а й всебічна інформаційна і технічна підтримка.

Технології

Завод резіночніческіх виробів "Агріс" застосовує самі передові рішення в області технологій конвеєрної і транспортерної стрічки.

Якість
продукції

Висока поздовжня міцність, достатня поздовжня і поперечна гнучкість, стійкість проти абразивного зносу і ударів.

Персональний
менеджер

З нашими замовниками працюють персональні менеджери, які вирішують всі питання в режимі "одного вікна".

Конструкція транспортерної стрічки

Транспортна конвеєрна стрічка складається з одного або декількох шарів матеріалу.
Стрічки складаються з трьох шарів: каркас, верхнє і нижнє покриття. Каркас забезпечує лінійну міцність і форму стрічки. Каркас конвеєрної стрічки складається з тканин спеціального плетіння або металевих тросів. Основа стрічки є поздовжнім корду. Значення опору і еластичності основи стрічки визначають ходові якості. Іншою складовою транспортерної стрічки є качок. Качок складається з набору поперечних тросів, які забезпечують високу гнучкість і стійкість стрічки до порізів, розривів і ударам. Найбільш поширеними матеріалами каркаса є сталь, поліестер, нейлон, бавовна і арамід.

Підбір конвеєрної стрічки

Експлуатація стрічки на виробництві відбувається при підвищених робочих і абразивних навантаженнях, тому стрічка сильно зношується і її потрібно періодично міняти. Правильний підбір транспортерної стрічки призведе до більш тривалого терміну служби конвеqера і його основних вузлів. Якщо стрічка конвеqера підібрана неправильно, то раніше гарантійного терміну прийде в непридатність не тільки стрічку, а й інші рухомі елементи, в тому числі привод конвеєра.

Промислові транспортерні стрічки

Шевронні Шевронні стрічки відрізняються від гладких конвеєрних стрічок наявністю утримують ребер. Ребра виконуються в формі кута і мають висоту від 10 до 45 мм. Рtбра конвеqерной стрічки можуть бути як відкритими або закритими. Резинотканевая конвеєрна шевронна стрічка з гумовими виступаючими профілями призначена для транспортування під крутими кутами сипучих або кускових вантажів. Конвеєри з встановленими на них шевронними стрічками можуть транспортувати вантаж під кутом 20-45 °.

Конвеєрні стрічки

Гумовотканинні Гумові стрічки в залежності від умов експлуатації та призначення бувають декількох видів: абразивостойкие загального призначення, маслостойкие, теплостійкі, самозагасаючі і трудновоспламеняющиеся, шевронні і рифлені. Каркас стрічки в основному використовує шари тканини. Тканина для забезпечення адгезії просочують гумовими сумішами. Каркаси стрічки діляться на:
поліестер-поліамідний каркас (ЕР, ТЛК)
поліамідний (РР, NN, ТК),
поліефірно-бавовняної (БКНЛ).
Міцність одного тканинного шару знаходиться в діапазоні 65 - 300 Н / мм. При вимозі великих запасів міцності і високої продуктивності застосовуються гумовотросові стрічки. Як каркас використовуються вулканізованої, оцинковані або латунірованная троси.

Безкоштовні консультації

Безкоштовно консультуємо клієнтів з технологічних питань що стосуються сфер нашої продукції і технології.

Кваліфікована команда

Фахівці компанії регулярно проходять навчання, підтверджують кваліфікацію та мають необхідні сертифікати і ліцензії.

Стандарти якості

Ми виробляємо конвеєрні стрічки загального призначення відповідно до стандартів ГОСТ 20-85, ТУ У 22.1-00152359-009: 2018 і DIN 22102 .

Якісне виконання

Задоволені замовники - 100% показник якості виробництва стрічки. Ми завжди намагаємося цього дотримуватися.

Продукція

Дистрибуція

Завод резіночніческіх виробів "Агріс" виробляє різні гумові вироби високої якості: конвеєрні стрічки, ремені плоскі приводні, а також вироби формові, які є незамінними в металургійній, вугільній, хімічній і коксохімічної, а також в гірничорудній і нерудної промисловості. З кожним роком підприємство удосконалює стандарти організації виробництва, що дозволяє зберегти за собою позиції лідера у виробництві ленті. Ми маємо в своєму розпорядженні серйозним промисловим потенціалом. Наша конвеєрна і транспортна стрічка високої якості.

стрічка конвеєрна

Підтримка клієнтів

Розклад роботи:

  • Понеділок - П'ятниця: 09:00-18:00
  • Субота: 9:00 - 16:00
  • Свята: вихідні

Онлайн підтримка:

+38 050 1945374